Настільна гра Наше море IGames

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 950,00 ₴

Купити в один клік

Хто стане володарем Середземномор'я? Чия цивілізація буде найбагатшою на найміцнішою? Оновлена економічна стратегія "Наше Море" чекає своїх гравців!

03-000140

Характеристики

Вік
Від 12 років
Час гри
90 - 120 хв
Мова
мовно незалежна

Спеціальні посилання

П'ять морських держав стародавнього світу - Греція, Рим, Вавилон, Карфаген та Єгипет починають боротьбу за володіння Середземномор'ям. Кожен з гравців представляє одну з держав і на початку гри отримує ресурси для розвитку своїх територій - героя, три провінції та декілька будівель. У гравців є можливість для торгівлі, обміну, розвитку та будівництва війська.

Будуйте фортеці, збирайте військо, облаштовуйте флот. Війна дозволить захоплювати чужі території, та збільшувати власну державу. Битви будуть проходити і на суші і на морі.

Переможцем буде той, хто першим побудує у своїй державі піраміди, або збере у себе усі Дива Світу або повний набір Героїв.

Гра може тривати до 2 годин.

 До складу гри "Наше Море" входять:

ігрове поле 60х46 см

планшет Героїв та Чудес

планшет Першості

5 планшетів Героїв

22 карти Героїв та Чудес

144 жетони грошей та товарів

92 жетони будівель

14 кубиків для битв

5 наборі фішок та мініатюр для кожної з Імперій

3 фішки обміну

правила гри

Вам також може сподобатися