Настільна гра Еківоки (рос) Экивоки

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Недостатньо товарів в наявності

"Экивоки" -  хітова настільна гра для веселих компаній, в якій необхідно пояснювати слова різними способами. Ідемо з підвалу на горище за допомогою пінгвінчиків!

Экивоки
03-000013

Характеристики

Вік
Від 15 років
Час гри
40 - 60 хв
Розвиває навички
творчі здібності
Мова
російська
Кількість гравців
Від 3-16 гравців

Спеціальні посилання

"Экивоки" - чудова командна гра для веселих компаній. Команди  пояснюють суперникам слова за допомогою різних способів - промовляючи слово навпаки,  малюючи його, демонструючи пантоміму, жести, або ліплячи фігури з пластиліну. У наборі 240 карток зі словами, а це означає, що слова не будуть повторюватися. Команди пересувають маленьких пінгвінчиків по кольоровому ігровому полю у вигляді будинку від підвалу до горища. Хто перший опинився на горищі - той переможець!

У наборі:

ігрове поле

4 фішки

кубик

пісочний годинник на 1 хвилину

240 карток із словами-завданнями

пластилін

правила гри

Вам також може сподобатися