Настільна гра Алі Баба IGames

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
540 грн.

Купити в один клік

Знаменита гра з Голландії тепер і в Україні. Збираємо чарівні скарби, які заховали у печері розбійники!

IGames
03-000139

Характеристики

Вік
Від 8 років
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Алі Баба" - чудова сімейна гра, яка поєднує у собі стратегію та принципи карткової гри. Крім того, у грі є елементи знаменитої гри Маджонг.

Гравцям належить збирати коштовні скарби-тайли, які мають магічні властивості. Але картки зі скарбами викладаються пірамідою, як у Маджонгу, і не до кожної з них є доступ. Тому необхідно уважно прораховувати власні ходи. А чарівні властивості предметів можна використовувати проти своїх суперників.

Гра має два ігрових поля і відповідно, дві рівня складності.

До складу гри входять:

1 двостороннє ігрове поле

4 ширми гравців

4 фішки підрахування очків

60 тайлів зі скарбами

1 жетон першого гравця

Вам також може сподобатися