Настільна гра Зверобуквы English Банда Умников

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
400 грн.

Купити в один клік

Усі разом вчимо англійську мову! Це весело і цікаво.

03-000138

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
40 - 60 хв

Спеціальні посилання

"Зверобуквы English" - чудова гра для тих, хто хоче вивчити англійську мову. А вивчення будь-якої мови розпочинається із знайомства з алфавітом. У цій грі літери алфавіту бувають різних кольорів. А також у смужку, клітинку, у зірочках та у веселих квіточках. Тому їх легше запам'ятати. У Звіробуквах необхідно будувати слова з окремих літер.

Правилами передбачені різні варіанти складності ігри.

Усі елементи гри дуже якісні.

До складу гри "Зверобуквы English" входять:

70 карток з англійськими літерами

26 карток з тваринами

додаткові картки- пам'ятки

правила гри

 Отлично работать в тандеме со «Зверобуквы English» будет  набор магнитных букв «C the B»   , помогая ребёнку изучать буквы и составлять первые слова.

 

Вам також може сподобатися