Настільна гра Да, Темный Властелин! (Да, Хозяин) (рос) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Товар відсутній, але незабаром появиться у продажу

Страшний і зловтішний Рігор Мортис викликає своїх гоблінів для пояснень! А пояснювати їм як раз і нічого, бо своє завдання вони не виконали... І починають гобліни брехати і валити провину один на одного.

03-000136

Характеристики

Вік
Від 12 років
Мова
російська
Кількість гравців
Від 4 гравців

Спеціальні посилання

Смішна гра, в основі якої - словесна перепалка.

Один з гравців виконує роль злого чаклуна Темного Господаря Рігора Мортіса. Інші гравці - його підлеглі - гобліни, які не змогли виконати поставленого господарем завдання, і тепер бояться покарання.

Карти натяків допоможуть вигадати виправдовування, карти дій - звалити провину на іншого гобліна.

Дуже весела гра для дружньої компанії.

У набір гри входять:

121 карта натяків

37 карт дій

10 карт палючого погляду

правила гри

Вам також може сподобатися