Настільна гра Клуедо (Cluedo) рос 2 видання Hasbro

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
720 грн.

Купити в один клік

Стань справжнім детективом, та розкрий таємницю злочину! У цій класичній детективній грі можливі 324 варіанти завершенні, тому сумувати не доведеться.

Hasbro
03-000135

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
російська

Спеціальні посилання

"Клуедо" - класична детективна гра, у якій гравцям належить виявити злочинця, відповівши на запитання "Хто?", "Де?" та "Чим?"

Відповіді на ці запитання на самому початку гри гри ховаються у жовтий конверт. Кожен гравець отримує роль певного персонажа та може вибрати 3 чорні карти. Оголошуються підозрювальні, місця злочину та знаряддя вбивства. Гра почалася! Кидаємо кубик, пересуваємося по полю за допомогою фішок. Уважно вивчаємо план будинку і пропонуємо свої версії того, що відбулося. Тобто - усе, як у справжньому розслідуванні!"Клуедо" - чудовий подарунок друзям.

До складу гри входять:

двостороннє ігрове поле з Будинком та Набережною

жовтий конверт

записник Детектива

6 фішок персонажів

6 знарядь злочину

27 чорних карт

3 бонусні червоні карти

2 гральні кубики

правила гри

Вам також може сподобатися