Настільна гра Країна снів Игромаг

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
890 грн.

Купити в один клік

У дивовижному світі сновидінь вас чекають добра Фея, справедливий Дрімота і хитрий Бабай. Усі ці персонажі будуть допомагати згадувати ваші сни. То ж що ж вам снилося сьогодні?

Игромаг
03-000133

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
українська

Спеціальні посилання

Оригінальна і дуже цікава гра на відгадування сновидінь на українській мові!

"Країна снів" сподобається усім прихильникам  Діксіт, Аліас, Еківокі та інших популярних ігор на асоціації та відгадування слів. Особливістю гри є наявність прихований ролей ( Фея, Бабай та Дрімота), які будуть допомагати Сплячому згадувати сон. Для відгадування сну, Сплячий надягає маску на очі, і використовує пісочний годинник.

Сни у цій грі можуть бути різними - від яскравих веселих сновидінь, до лячних кошмарів.

Бабай хоче залякати Сплячого, Фея - допомогти йому, а Дрімота слідкує за тим, щоб все у грі відбувалось справедливо.

Чудова гра для веселої компанії!

У наборі гри:

110 двосторонніх карт снів

11 карт Духів Снів

104 жетони переможних очок

маленьке ліжечко

ігрове поле

маска для сну

пісочний годинник

правила гри

Вам також може сподобатися