Настільна гра Скраббл (Scrabble) рос Mattel

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
760,00 ₴

Купити в один клік

Скраббл - знаменита гра-кросворд. У всьому світі в неї грають більше 80 років. Приєднуйтесь і ви!

03-000130

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Скраббл (Scrabble) - знаменита у всьому світі гра в слова.

Гра відмінно підходить для розваги в сімейному колі або в компанії друзів. В процесі гри учасники створюють свій власний великий кросворд! Кожен гравець отримує на руки по 7 фішок з буквами, кожна з яких має свою вартість. Перший гравець составлет слово з наявних у нього букв, наступний - своє слово. використовуючи від попереднього слова тільки 1 літери.

Все як у справжньому кросворді!

Вам також може сподобатися