Настільна гра Уно для наймолодших (Uno Junior) Mattel

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
133 грн.

Купити в один клік

Гра "Уно" для наймолодших. У коробці живуть жираф, бегемот, фламінго, мавпочка та багато інших звірів. І з ними можна грати - і це дуже весело!

Mattel
03-000129

Характеристики

Вік
Від 3 років
Час гри
20 - 40 хв

Спеціальні посилання

Настільна гра "Уно для дітей" (Uno Junior) - довогоочікувана версія улюбленої гри для самих маленьких.

Правилами передбачені 2 варіанти гри -легкий для малят від 3 років, та більш складний для дітлахів від 5 років.На картах цієї версії зображені мешканці веселого зоопарку - жирафи, леви, бегемотики та багато інших . Для кожної тварини необхідно знайти пару - таку саму тварину, або співпадіння по кольору чи номеру карти. Все.. як у звичайні грі "Уно".

У наборі і і спеціальні карти, які змусять гравців змінити напрямок гри, пропустити хід або взяти додаткову карту.

У наборі:

56 карт

правила гри

Вам також може сподобатися