Настільна гра Уно Школа Монстров (UNO Monster High) рос Mattel

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
163,00 ₴

Купити в один клік

Лагуна Блю, Френкі Штейн, Дракулаура та інши  персонажі Школи Монстрів - тепер в улюбленій грі "Уно"!

03-000128

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
російська

Спеціальні посилання

Уно - швидка, нескладна та азартна гра. В неї можна  грати всією родиною, або дитячими компаніями.

Правила прості - необхідно якнайшвидше позбавитися власних карт і не дати цього зробити супернику. Якщо твоя карта співпаде  з картою, що випала по одному з трьох ознак - кольором, цифрою або персонажем - ти можеш скинути цю карту!

Але у спеціальному виданні "Уно" - "Школа Монстрів" підготовлено декілька особливих пасток - є спеціальні та бонусні карти, які дозволяють змінювати напрямок гри, обирати потрібний колір або робити капості суперникам.

У наборі:
112 карт 

праивла гри.

Вам також може сподобатися