Каркасон (рос) базова гра Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
625,00 ₴

Купити в один клік

Сама знаменита гра по створенню власного королівства. "Каркассон" - визнаний шедевр у світі настільних ігор! І діти і дорослі грають у "Каркассон" з однаковим задоволенням.

03-000126

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Розвиває навички
аналітичне мислення
Мова
мовно незалежна

Спеціальні посилання

"Каркассон" - дуже захоплювальна  стратегічна гра. Гравці створюють власні королівства за допомогою маленьких тайлів із зображенням місцевості. Ви можете отримати ліси, річки, гори і щедрі поля. Під час гри ви можете стати лицарем, монахом або розбійником. Можна організувати напад на сусіднє королівство, або доведеться боронити своє. Найголовніше - необхідно зробити своє королівство могутнім та багатим.

Гра має багато додатків з дуже цікавими сюжетами, які роблять гру у "Каркассон" ще більш популярною.

У набір гри входять:

- 72 тайли ( плитки) землі

- 40 фігурок підданих ( по 8 різного кольору)

- планшет для підрахунку балів

- правила гри

Вам також може сподобатися