Настільна гра Кодові імена. Картинки (Codenames. Pictures) Feelindigo

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
699 грн.

Купити в один клік

Тепер шпигуни користуються для шифрування своїх повідомлень не лише словами, але й зображеннями! Як відшукати своїх зв'язківців?  Доповнення до знаменитої гри "Кодові імена" - чудова розвага на будь-якій вечірці.

Feelindigo
03-000124

Спеціальні посилання

 Перша гра "Кодові імена" отримала таку популярність, що розробники створили до ще один варіант цієї гри "Кодові імена. Картинки".

Правила залишилися незмінними. Гравці діляться на 2 команди і вибирають капітанів. Лише капітани знають, хто з гравців є його агентом. Завдання капітанів - познайомити своїх агентів один з одним, і виявити  "крота". Зробити це можна за допомогою карток з асоціаціями, для відгадування яких потрібні коди.

Варіант гри з картинкам дає значно більше простору для асоціацій, що робить гру ще цікавішою.

У наборі:

14 карток агентів

4 картки мирних жителів

1 картка подвійного агента

1 картка вбивці

60 карток кодів

підставка під коди

140 карток з 280 картинками

правила гри

Вам також може сподобатися