Настільна гра Кодові імена (Codenames) (рос) Feelindigo

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
650 грн.

Купити в один клік

Суперкрута гра про шпигунів! "Кодові імена" - захоплювальна та азартна головоломка для компаній.

Feelindigo
03-000123

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Кодові імена" - дуже оригінальна та цікава командна гра. Вона схожа на знамениту гру "Діксіт", але з використанням не картинок з асоціаціями, а слів.

Команда шпигунів протистоїть іншій команді секретних агентів. Лише капітани знають своїх агентів. Капітани дають своїм гравцям підказки-натяки, які зрозумілі лише членам його команди і незрозумілі суперникам.

Мета гри - розкрити усіх законспірованих агентів, які виявляться у процесі гри. Це можна зробити за допомогою кода.

У наборі:

16 карт агентів двох кольорів

1 подвійний агент

7 мирних мешканців

1 вбивця

40 карток ключів

1 підставка для картки кода

1 пісочний годинник

200 карток із 400 словами

праивла

Вам також може сподобатися