Настільна гра Спагеті Granna

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
649,00 ₴

Купити в один клік

Спагеті - це весела їжа. Хапай  довгу макаронину і тягни! Тільки обережно, щоб фрикаделька не покотилася.

03-000122

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Спагеті" - весела гра на спритність.

У коробці ви знайдете кулінарну книжку, картонні тарілки, різнобарвні спагеті-шнурки, жетони-рецепти та дерев'яні фрикадельки.

Заповнюємо тарілку залежно обраного рівня складності гри і починаємо обережно витягати з тарілки макарони. Важливо, щоб фрикаделька не рушила з місця, а тим більше не скотилася з тарілки.

Граємо на швидкість!

Чудова гра для веселої компанії.

У наборі:

4 фрикадельки

27 шнурків-спагеті

2 тарілки ( велика та маленька)

12 жетонів рецептів

пісочний годинник

правила гри

Вам також може сподобатися