Настільна гра Маракеш (Marrakech) (рос) (Gigamic)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 010 грн.

Купити в один клік

Маракеш - гарна і незвична гра, у якій доведеться торгувати прекрасними східними килимами.

Gigamic
03-000118

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

"Маракеш" - красива гра зі східним колоритом.

Ігрове поле являю собою східний базар, на якому продаються чудові килими. Гравці по черзі кидають кубик та пересувають дерев'яну фігурку Асама, якій вказує, де можна розкласти свій килим. Поле поступово заповнюється яскравими килимами. Якщо фігурка Асама потрапляє на чийсь килим, то власнику базару необхідно заплатити гроші.

Мета гравців - розкласти максимальну кількість килимів і заробити побільше грошей.

Приємна  гра для родинного вечора чи компанії друзів.

У наборі:

15 жовтих килимів

15 помаранчевих килимів

15 червоних килимів

12 синіх колимів

20 монет по 1 дирхаму

20 монет по 5 дирхамів

гральний кубик

правила гри

Вам також може сподобатися

Reviews