Настільна гра Золота Армада Tactic

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
599 грн.

Купити в один клік

Азартна піратська гра!  Золоті дублони, чорні мітки, яскраві папуги - все як на справжньому Острові скарбів.

Tactic
03-000115

Характеристики

Вік
Від 7 років
Кількість гравців
Від 5 гравців

Спеціальні посилання

Чудова азартна гра від фінського виробника настолок Тактик.

У цій грі яскраве і дуже гарне ігрове поле і вигляді піратського острова з численними причалами, на яких і будуть розкидані золоті дублони. Але отримати їх не просто - для цього необхідно викинути необхідну комбінацію зображень на кубиках.

Кожному гравцю дається лише три спроби для отримання необхідної комбінації, але можливо вам пощастить і ви відразу викинете фул-хауз?

Правила нескладні, і в гру "Золота Армада" будуть із задоволенням грати і діти і дорослі.

У наборі:

ігрове поле у вигляді круглого острова

5 кубиків із кольоровими символами

30 жетонів монет

6 жетонів чорних міток

правила гри