Настільна гра Єківоки Космос (рос) Экивоки

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Недостатньо товарів в наявності

Улюблені "Экивоки" оформлені у космічному стилі! Суть ігри не змінилася, але є декілька цікавих "космічних" нововведень. Чудова гра для веселих компаній!

Экивоки
03-000107

Характеристики

Вік
Від 6 років
Мова
російська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Гра "Єківоки Космос" зробить незабутньою будь-яку вечірку! Смішна  гра на вгадування слів подарує море задоволення і дорослим і дітям. У цій грі головне не власне перемога, а те, як слова пояснюються супернику: слова можна малювати, ліпити з пластиліну, співати, або вимовляти слово навпаки.

Дотепне "космічне" оформлення додасть веселих нюансів процесу гри.

"Еківоки Космос" є самостійною грою, але картки із завданнями можна змішувати з іншими картками серії "Еківоки". 

У наборі:

ігрове поле

5 фішек

пластилін

пісочний годинник на 1 хвилину

180 карток

правила гри

Вам також може сподобатися