Настільна гра Суперфермер

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
625,00 ₴

Купити в один клік

Знаменита настільна гра "Суперфермер" от Granna. Тепер діти зможуть керувати власними фермами. А це - непроста робота! Вчимося бути справжніми фермерами!

03-000010

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

У грі "Суперфермер" діти отримують у власне управління справжню ферму. Їм доведеться піклуватися про тварин - кроликів, корів, свинок - їх потрібно годувати, розмножувати, а при необхідності продати або виміняти. Важливо навчитися це зробити по вигідному обмінному курсу. Крім того, необхідно захищати своїх тварин від Вовка!

Гра "Суперфемер" - може стати першою економічною стратегією дитини. Гра вчить відповідальності, логічному мисленню, та бізнес-навичкам.

У наборі:

4 ігрових поля-ферми

2 кубика

120 круглих фішек із зображенням тварин ( 60 кролів, 24 овечки, 20 свиней, 12 корів, 4 коня)

4 маленьки пластикові собачки

2 великих  пластикові собачки

правила гри